Guziki

Strona główna

Miejska Biblioteka Publiczna
im. Adama Próchnika


Dane teleadresowe

  • Adres:
  • ul. M. Curie- Skłodowskiej 3
  • 97-300 Piotrków Trybunalski
  • telefon: 44 681 40 60
  • e-mail: biblioteka@post.pl 

Dyrektor

mgr Renata Wojtczak


Numery wewnętrzne

  • Dyrektor - sekretariat - 12
  • Dział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów - 18
  • Dział Informacyjno-Bibliograficzny i Czytelnia - 28, 29, 30
  • Dział Instrukcyjno-Metodyczny - 30
  • Dział Udostępniania (Wypożyczalnia) - 16, 17, 26, 27
  • Informatyk - 14
  • Księgowość - 20
  • Administracja - 13
  • Animacja, promocja - 13, 24, 25

Filia nr 1

  • Adres:
    ul. Belzacka 66
    Telefon: 647-27-64

Filia nr 2

  • Adres:
    Rynek Trybunalski 2
    Telefon: 649-60-44

Godziny otwarcia

Godziny otwarciaponiedziałek-piąteksobota
Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dorosłych 8.00-20.00 8.00-20.00
Filia nr 1 8.00-18.00 8.00-14.00
Filia nr 2 8.00-18.00 8.00-14.00

Kontakty e-mail

Dyrektor dyrektor@biblioteka.piotrkow.pl
Wypożyczalnia dla dorosłych wypozyczalnia@biblioteka.piotrkow.pl
Czytelnia informacja@biblioteka.piotrkow.pl
regionalia@biblioteka.piotrkow.pl
Oddział dla Dzieci dzieci@biblioteka.piotrkow.pl
Filia nr 1 filia1@biblioteka.piotrkow.pl
Filia nr 2 filia2@biblioteka.piotrkow.pl
Dział Gromadzenia gromadzenie@biblioteka.piotrkow.pl
Dział  Instrukcyjno - Metodyczny instrukcyjny@biblioteka.piotrkow.pl
Księgowość finanse@biblioteka.piotrkow.pl
Administracja administracja@biblioteka.piotrkow.pl
Informatyk informatyk@biblioteka.piotrkow.pl

Dziennik zmian strony

Wszystkie wersje tej strony:

27-08-2019 - Edycja treści.

19-03-2015 - Uwzględnienie wytycznych WCAG 2.0.

16-11-2010 - Edycja treści.

11-11-2010 - Edycja treści.

31-03-2010 - Edycja treści.

W celu uzyskania dostępu do wersji archiwalnej strony skontaktuj się z redaktorem.

Statystyka odsłon tej strony:

Łączna liczba odsłon wszystkich wersji tej strony: 18835