Guziki

Strona główna

Miejska Biblioteka Publiczna
im. Adama Próchnika


Dane teleadresowe

  • Adres:
    ul. Jerozolimska 29
    97-300 Piotrków Tryb
  • tel. (44) 646-52-30, 646-51-79, 646-43-59
  • fax. (44) 646-52-30
  • e-mail biblioteka@post.pl

Dyrektor

mgr Renata Wojtczak


Numery wewnętrzne

  • Dyrektor - 21
  • Dział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów - 27
  • Dział Informacyjno-Bibliograficzny i Czytelnia - 20, 32, 33
  • Dział Instrukcyjno-Metodyczny - 34
  • Dział Udostępniania (Wypożyczalnia) - 30, 31
  • Informatyk - 33
  • Księgowość - 28
  • Administracja - 25
  • Oddział dla Dzieci - 22, 23, 24

Filia nr 1

  • Adres:
    ul. Belzacka 66
    Telefon: 647-27-64

Filia nr 2

  • Adres:
    ul. Sieradzka 2
    Telefon: 649-60-44

Godziny otwarcia

Godziny otwarciaponiedziałek-piąteksobota
Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dorosłych 8.00-19.00 8.00-14.00
Oddział dla Dzieci 8.00-18.00 8.00-14.00
Filia nr 1 8.00-18.00 8.00-14.00
Filia nr 2 8.00-18.00 8.00-14.00

Kontakty e-mail

Dyrektor dyrektor@biblioteka.piotrkow.pl
Wypożyczalnia dla dorosłych wypozyczalnia@biblioteka.piotrkow.pl
Czytelnia informacja@biblioteka.piotrkow.pl
regionalia@biblioteka.piotrkow.pl
Oddział dla Dzieci dzieci@biblioteka.piotrkow.pl
Filia nr 1 filia1@biblioteka.piotrkow.pl
Filia nr 2 filia2@biblioteka.piotrkow.pl
Dział Gromadzenia gromadzenie@biblioteka.piotrkow.pl
Dział  Instrukcyjno - Metodyczny instrukcyjny@biblioteka.piotrkow.pl
Księgowość finanse@biblioteka.piotrkow.pl
Administracja administracja@biblioteka.piotrkow.pl
Informatyk informatyk@biblioteka.piotrkow.pl

Dziennik zmian strony

Wszystkie wersje tej strony:

19-03-2015 - Uwzględnienie wytycznych WCAG 2.0.

16-11-2010 - Edycja treści.

11-11-2010 - Edycja treści.

31-03-2010 - Edycja treści.

W celu uzyskania dostępu do wersji archiwalnej strony skontaktuj się z redaktorem.

Statystyka odsłon tej strony:

Łączna liczba odsłon wszystkich wersji tej strony: 10969